Manažer kvality

Pro našeho velmi významného zákazníka, hledáme člověka, který splňuje následující body níže. Možná jste to právě vy?

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vztah se zákazníkem, dodržení jeho specifických požadavků, a dalších předpisů pro automobilový průmysl
  • Jednání s dodavateli
  • Sledování a vyhodnocování ukazatelů kvality
  • Spolupráce na vzorkování nových nebo inovovaných sériových dílů
  • Řešení reklamací
  • Tvorba a aktualizace řízené dokumentace včetně plánů kontrol, PFMEA, technologických schémat, pracovních pokynů, reakčních plánů atd.
  • Koordinace práce inspektorů kvality a laboratorních techniků

Požadavky

  • Středoškolské / bakalářské vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 1 rok
  • Znalost systému řízení jakosti a základních nástrojů řízení kvality
  • Komunikativní a týmový hráč
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Zodpovědnost, flexibilita, analytické schopnosti

Nabízíme

  • Smlouva na HPP doba neurčitá
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práce v moderním prostředí nově vznikající společnosti
  • Profesní růst
  • Přátelský kolektiv

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala zašlete své CV na praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Michaela Gonová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 145690

Místo práce: Karlovarský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé