Manažer obchodní skupiny

MetLife celosvětový lídr v oblasti investičních programů, soukromého úrazového a životního pojištění a zaměstnaneckých benefitů rozšiřuje svůj tým o nové manažerské a obchodní pozice.

Koho hledáme ?

Máme zájem o profesionály, kteří mají smysl pro tvořivou a zodpovědnou práci, jsou odhodláni se vzdělávat a chtějí rozšířit náš kvalitní pracovní tým. Požadujeme trestní bezúhonost, min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou, reprezentativní vystupování a dobré komunikační a prezentační dovednosti.

Co od Vás očekáváme ?

Zpracování informací z manažerských porad, vedení a řízení obchodního týmu, jeho motivace - koučování a školení. Spolupráce s ředitelem kanceláře dle nastavené růstové firemní strategie, přijímání a rozvoj nových obchodníků.

Co nabízíme?

Víme, že pro profesní a kariérní rozvoj manažerů je třeba kvalitní podpory. Proto svým pracovníkům od začátků poskytujeme kompletní bezplatný tréninkový program s manažerským vzděláním, moderní kancelářské zázemí v centru Prahy, žízení profesního a osobního rozvoje, možnost seberealizace a kariérního růstu. Ke zvyšování prestiže společnosti také slouží také mnohé benefit programy - příspěvek na automobil, notebook. Dále poskytujeme fixní finační podporu v prvním roce spolupráce.

Zajíma-li Vás víc, neváhejte nám zaslat Váš aktuální strukturovaný životopis, vybrané uchazeče zařadíme do tréninkových programů.

logo

Firma: MetLife Europe Limited

Kontakt: Daniel Eger
Hybernská 1009/24
110 00 Praha 1

Telefon: +420777107990

Kód: Trainee UM107

Místo práce: Praha 1

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 30000 - 60000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.