Nabídky práce do e-mailu

Manažer obchodu-skladová logistika, MKD, Pha Západ

Pro našeho významného klienta, stabilní dopravní společnost z Prahy Západ aktuálně hledáme vhodného kandidáta s prokazatelnou praxí v obchodu a logistice.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Klient požaduje:

minimálně SŠ vzdělání s maturitou

podmínkou obchodní činnost v oblasti logistických služeb, skladování či MKD min. 3 roky

angličtinu na pěkné komunikativní úrovni (další jazyk výhodou)

zájem tvořit, řídit a rozvíjet obchodní tým (zkušenosti s vedením týmu výhodou)

orientaci na výsledek, schopnost najít řešení

velmi dobré komunikační, prezentační dovednosti a organizační dovednosti

cílevědomost, spolehlivost a samostatnost

Náplň práce:

řízení obchodního úseku a jeho další rozvoj (5 obchodních zástupců)

zodpovědnost za obchodní výsledky, plnění cílů a návrhy pro jejich zlepšení

jednání s klíčovými zákazníky a podpora při obchodních jednání

tvorba obchodních plánů a motivace obchodníků

péče o klíčové zákazníky

aktivní vyhledávání a zabezpečování nových obchodních příležitostí

Klient nabízí:

zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti

motivující finanční ohodnocení respektující význam této pozice

prostor pro seberealizaci, uplatnění manažerských dovedností

firemní benefity (auto, mobilní telefon, notebook)

možnost dalšího vzdělávání

místo výkonu Praha Západ

CustomerCategory

Logistika-doprava-spedice

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Monika Kindlová
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 724 109 578