Manuální práce - až 12.000 čistého

Benešovsko - dlouhodobé uplatnění

Náplň práce

  • montáž drobných výrobků a jejich částí
  • práce ve výrobní hale
  • práce u výrobní linky, ve stoje
  • kontrola kvality výrobků

Požadujeme

  • manuální zručnost, šikovnost (především na práci zaměřenou na citlivost prstů)
  • aktivní zájem o práci
  • pravidelnou docházku
  • dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)
  • schopnost práce ve 3 směnném provozu (i noční směny) PO-PÁ
  • zkušenosti z výroby výhodou
  • zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

Nabízíme

  • práce pondělí až pátek
  • zázemí stabilní společnosti
  • kvalitní finanční ohodnocení (závislé na kvalitě, produktivitě a osobním přístupu k práci)
  • benefity - zvýhodněné jídlo, 5 týdnů dovolené, svozové autobusy...
  • svozové autobusy: z Vlašim, Divišov, Týnec Nad Sázavou, Zruč Nad Sázavou, Sedlčany, Votice, Olbramovice, Bystřice
  • dlouhodobé uplatnění

. nástup ihned

Hledáte práci u zaměstnavatele s lidským přístupem? Zašlete nám Váš životopis na e-mail praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Petrová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 135325

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé