Medicínský reprezentant CNS IQM:1909

IQ-MED a.s. je farmaceutická agentura založená v roce 2008 týmem zkušených profesionálů s mnohaletou praxí v oboru. Našimi klienty jsou přední farmaceutické společnosti, kterým poskytujeme odborné, poradenské i personální služby.


Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost promující portfolio Rx i OTC preparátů hledáme výborně obchodně a komunikačně vybavené kandidáty na pozici Medicínského Reprezentanta pro oblast BN, TA, CB, CK, JH,TB, JI, PE, HB, CR, PU.Co Vás čeká:* péče o svěřený region* návštěvy lékařů specialistů (CNS)* aktivní promování vybraných přípravků společnosti, organizace odborných seminářů* monitoring konkurece, hledání potenciálu pro rozvoj aktivit v regionu, reportingPožadujeme:* VŠ/ SŠ vzdělání, zaměření na přírodní vědy, medicínu, farmacii* praxe na pozici medicínského reprezentanta* výborné komunikační, organizační schopnosti a obchodní talent podmínkou, krátká zkušenost na obdobné pozici výhodou* samostatný a proaktivní přístup k řešení úkolů* týmového ducha, flexibilitu, osobnostní vyzrálost* chuť vzdělávat se a rozvíjet dál své dovednosti* ŘP sk. BNabízíme:* příjemné pracovní zázemí* zajímavou, prestižní práci v mladém kolektivu* benefity zavedené společnosti* motivující finanční ohodnocení s flex. složkou vázanou na úroveň schopností/výkon* průběžné vzdělávání a možnost dalšího profesního růstu* služební automobil a TelCo vybavení

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním svého životopisu a dalších osobních materiálů udělujete společnosti IQ-MED a.s., se sídlem Na Farkáně I 136/17, Praha 5, souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů pro účely zprostředkování práce, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů", ve znění pozdějších předpisů.

logo

Firma: IQ-MED a.s.

Kontakt: Zdeňka NEUMANNOVÁ
Na Farkáně I 136/17
150 00 Praha 5

Telefon: 777266197

Kód: TEVA MR CNS 1909

Místo práce: České Budějovice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.