MISTR (20 000 – 35 000 Kč)

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské obory.

Hledáme mistra z oblasti automotive či strojírenské výroby, který má zkušenosti s vedením lidí.

Náplň práce:

vedení týmu pracovníků, plánování směn, kontrola docházky

řízení svěřeného úseku výroby

zodpovědnost za pracovníky ve výrobě

dodržování bezpečnosti práce

řešení případných problémů v týmu

Požadavky:

technické vzdělání

praxe na obdobné pozici (automotive výhodou)

AJ výhodou

zkušenost s vedením lidí

Nabízíme:

zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti

možnost osobnostního i profesního rozvoje

další vzdělávání, jazykové kurzy

zaměstnanecké benefity

nástup: ihned

lokalita: Olomoucký kraj

Firma: SPINWARE s.r.o.

Kontakt: Mgr.Veronika Kubjátová
Jungmannova 12
77900 Olomouc

Telefon: +420 737090004

Kód: KUBV

Místo práce: Olomoucko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé