Mistr potravinářské výroby

Požadujeme

SŠ odborné vzdělání nebo stačí USO s praxí

Praxe v potravinářské výrobě nebo schopnost se do dané problematiky rychle zaškolit

Znalost problematiky HACCP výhodou

Základní znalost práce na PC

Dobré komunikační schopnosti, flexibilita, odolnost vůči stresu

Řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti

Možnost seberealizace s podporou od vedení společnosti

Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice

Zaměstnanecké benefity ( zaměstnanecké balíčky, flexi passy, příspěvek na obědy, mobil i k soukromému využití )

Hlavní pracovní poměr

3 směnný provoz

Náplň práce

řízení a organizace prací (organizování práce výrobních dělníků )

dohled nad plněním úkolů a dodržováním časového harmonogramu

kontrola dodržování bezpečnosti práce

kontrola technického stavu vybavení a strojů

zaškolování pracovníků

kontrola a vyhodnocování práce a výroby

motivování pracovníků

efektivní zhodnocování surovin

organizace výroby dle plánu

úzká spolupráce s oddělením údržby

Kontakt: Tel: 776 510 650 decin@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Jaroslava Plecita
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 141927

Místo práce: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé