Mistr údržby CA

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za elektrická zařízení (revize, odstranění revizních nálezů,....)
  • Kontrola minimálních skladových zásob náhradních dílů,
  • Úprava optimálních zásob jednotlivých komponent
  • Vedení pracovníků údržby s kvalifikací §5,§6 a §7 vykonávajících činnost na elektrických zařízení,
  • Řízení  opravy a preventivní / prediktivní údržby strojů a zařízení a kontrola správnosti jejich provedení
  • Zodpovědnost za zavádění TPM (Total Productive Maitenance)
  • Realizace servisních prací ve spolupráci s externími firmami (pomoc při řešení odstraňování složitých poruch, objednávání opravy strojů)
  • Spolupráce na zavádění nových projektů a uvedení zařízení do provozu
  • Realizace nápravných opatření z auditů, realizace zlepšovacích podměty od vedení výroby
  • Zodpovědnost za dodržování 5S na pracovišti údržby a skladu náhradních dílů

Požadujeme:

  • Zkušenost s vedením týmu údržbářů praxe min. 4 roky
  • Praxe v automobilovém průmyslu na řídicí pozici min. 3roky
  • Orientace v hydraulických systémech
  • Orientace v pneumatických systémech
  • Obecná znalost automatizace a automatizační techniky a řízení
  • Platná vyhláška 50/1978 Sb.§8 do 1000V nevýbušného prostředí
  • Znalost norem ISO – ISO 9001/16949, ISO 50001
  • Stresová odolnost

Nabízíme:

  • Práci v profesionálním týmu.
  • Dobré finanční ohodnocení.
  • Příspěvek na stravování a kulturu.
  • Masáže v areálu závodu apod.

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Plat: 30000 - 38000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé