MISTR - VEDOUCÍ SMĚNY (30.000 Kč)

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské obory.

Máte organizační schopnosti a umíte rozhodovat? Máte zkušenost se sériovou výrobou a řízením lidí? Nevadí Vám práce na směny? Hledáme právě Vás!

Bližší popis pozice:

  • úzce spolupracuje s vedoucím výroby
  • řídí výrobní tým ve své směně
  • zadává práci pracovníkům dílčích úseků výroby
  • zodpovídá za plnění výrobního plánu
  • kontroluje odvedenou práci, dohlíží na dodržování předpisů a standardizovaných postupů
  • zpracovává hlášení o neshodách vzniklých ve svěřeném úseku

Požadavky:

  • dynamická, vyzrálá osobnost,schopnost rozhodovat
  • organizační a komunikační schopnosti
  • znalost specifiky výroby a směnného provozu, zkušenosti se sériovou výrobou a řízením lidí
  • administrativní zdatnost, pečlivost, uživatelská práce na PC,
  • schopnost zavádět změny, odolnost vůči stresu, časová flexibilita
  • zkušenost s automotive výhodou

Pracovní podmínky:

  • práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě
  • finanční ohodnocení odpovídající výsledkům
  • prostor pro seberealizaci, možnost osobního růstu

Firma: SPINWARE s.r.o.

Kontakt: Mgr.Vlaďka Dobiášová
Palackého 186
61200 Brno

Telefon: +420 734 235 744

Místo práce: Brno

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé