Mistr výroby

NEA engineering Group představuje spojení renomovaných a mezinárodně působících provozovatelů inženýrských služeb v oblasti Full Service Engineering a personálního managementu. Prostřednictvím firem, které zastupujeme, nabízíme našim zákazníkům celé spektrum služeb. Jako dodavatelé i subdodavatelé disponujeme rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti elektroniky, softwaru, hardwaru, zpracování plastů, CAD, řízení jakosti, řízení projektů, předsériové výroby, prototypů, malých sérií v OEM.

NEA engineering Group  představuje spojení renomovaných a mezinárodně působících provozovatelů inženýrských služeb v oblasti Full Service Engineering a personálního managementu.

Prostřednictvím firem, které zastupujeme, nabízíme našim zákazníkům celé spektrum služeb. Jako dodavatelé i subdodavatelé disponujeme rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti elektroniky, softwaru, hardwaru, zpracování plastů, CAD, řízení jakosti, řízení projektů, předsériové výroby, prototypů, malých sérií v OEM.

Do probíhajících projektů u našeho zákazníka hledáme spolupracovníka na pozici:

Mistr výroby - Vysočina

Náplň práce:

·         Organizování práce ve svěřeném výrobním úseku

·         Řízení pracovního kolektivu, rozdělování pracovníků do směn

·         Zajišťování plnění výrobního plánu, zajišťování organizování přesčasové práce v souladu se Zákoníkem práce

·         Spolupráce s technology a se zaměstnanci z ostatních útvarů

·         Dodržování ustanovení Zákoníku práce, kolektivní smlouvy a směrnic z oblasti kvality

·         Zajištění ochranných pomůcek, jejich objednání ze skladu, distribuci, kontrola spotřeby pomůcek

·         Odpovědnost za kvalitu produkce, vedení „Knihy neshod“ při zjištění neshodné produkce, vyřízení záznamů řešení neshod

·         Implementace a podpora při zavádění základů štíhlé výroby a zlepšování

Váš profil:

·         SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

·         Znalost MS-Office, Outlook

·         Zkušenosti s vedením lidí, nižší manažerské dovednosti

·         Základní znalost směrnic, vnitřních předpisů a norem v oblasti kvality

·         Zkušenosti s obdobnou pozicí výhodou

·         Základní zkušenosti s výrobním systémem štíhlé výroby

·         ŘP skupiny B

·         Základní znalost NJ nebo AJ vítána

Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na email: info@cz.nea.engineering.

Firma: NEA engineering s.r.o.

Kontakt: Darina Fuchsová

Telefon: +420 604 831 100

Kód: Mistr výroby - Vysočina

Místo práce: -

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé