MISTR VÝROBY - Vysočina nebo Brno

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské obory.

Máte organizační schopnosti a umíte rozhodovat? Máte zkušenost se sériovou výrobou a řízením lidí?

Bližší popis pozice:

úzce spolupracuje s vedoucím výroby

řídí výrobní tým ve své směně

zadává práci pracovníkům dílčích úseků výroby

zodpovídá za plnění výrobního plánu

kontroluje odvedenou práci, dohlíží na dodržování předpisů a standardizovaných postupů

zpracovává hlášení o neshodách vzniklých ve svěřeném úseku

Požadavky:

dynamická, vyzrálá osobnost,schopnost rozhodovat, organizační a komunikační schopnosti, znalost specifiky výroby a směnného provozu, zkušenosti se sériovou výrobou a řízením lidí, administrativní zdatnost, pečlivost, uživatelská práce na PC,schopnost zavádět změny, odolnost vůči stresu, časová flexibilita

Pracovní podmínky:

práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se společnosti

finanční ohodnocení odpovídající výsledkům

prostor pro seberealizaci, možnost osobního růstu

štědré zaměstananecké benefity - platy navíc, dovolená navíc, nadstandartní sociální program

Firma: SPINWARE s.r.o.

Kontakt: Mgr.Vlaďka Dobiášová
Palackého 186
61200 Brno

Telefon: +420 734 235 744

Místo práce: Třebíč nebo Brno

Plat: 30000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé