MOBILE APPLICATION DEVELOPER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Do you have experience in developing mobile applications?

Have you ever met with programming for Windows Mobile or Android and would you like to use your English?

If your answer is yes, then is this offer just for you!

Náplň práce

  • Development of mobile applications for Android and Windows Mobile
  • Development of new functionality and modification of the existing one
  • Software Testing
  • Creating of technical documentation
  • Communication in English

Nabízíme

  • The opportunity to participate in interesting projects
  • The Opportunity for career development
  • Flexible working hours
  • 5 weeks of holiday
  • Meal vouchers

Požadujeme

  • University degree in IT
  • At least 2 years commercial experience with developing of mobile applications
  • Knowledge of programming language C #
  • Good knowledge of databases and SQL language
  • Communicative level of English

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Petra Byrtusová

Telefon: +420 777498773

Kód: 5033

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé