Montážní dělník/ce

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

HLEDÁTE VHODNÉ ZAMĚSTNÁNÍ - PŘIDEJTE SE K NÁM !

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA PŮSOBÍCÍHO V OBLASTI ELEKTRONIKY HLEDÁME NOVÉ ZAMĚSTNANCE

Pracoviště Votice u Benešova

Požadujeme:

  • minimálně vyučen (výhodou praxe v elektronice)
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • manuální zručnost
  • praxe ve výrobní společnosti
  • dobrý zrak

Nabízíme:

  • uplatnění v nadnárodní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • hlavní pracovní poměr
  • zajímavé platové ohodnocení (od 70Kč/hod čistého)
  • nabízíme možnost pěkného ubytování

Pracovní náplň:

  • kompletace drobných součástek
  • práce na výrobních linkách

TATO NABÍDKA JE ČASOVĚ OMEZENA, VYUŽIJTE TÉTO PŘÍLEŽITOSTI A SPOJTE SVOU BUDOUCNOST S NÁMI !!!!!

VOLEJTE NA ZELENOU TEL.LINKU  800 215 220

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Call centrum 2

Telefon: 800 215 220

Kód: Praha

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé