Montážní dělník Brno

Hledáte práci a jste manuálně zruční? Nebojíte se zkusit něco nového? Pak je tato nabídka právě pro Vás. Hledáme pracovníky na pozici montážní dělník s měsíční mzdou až 14.000- 18.000 Kč/měsíc.

Popis pracovní pozice:

  • výroba a montáž solárních panelů: ořez, testování, finální montáž, vizuální kontrola

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu 6-18,18-6
  • zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • HPP, smlouva na 1 rok s možností prodloužení
  • mzda 14.000 - 18.000,-Kč
  • moderní, čisté pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu
  • týdenní zálohy na mzdu (každé pondělí 1.000,-Kč)

Pokud Vás nabídka oslovila, zavolejte si na 773 741 814 a nebo pošlete svůj životopis na email vargova@jobs4joy.cz a domluvte si osobní pohovor.

Firma: Jobs 4 Joy SE

Kontakt: Viktória Vargová
Zvonařka 14
61700 Brno

Telefon: +420773741814

Místo práce: Brno - Slatina

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 14000 - 18000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé