Montážní pracovník / pracovnice – Kladensko (nástup ihned)

Náplň práce

  • práce na poloautomatické lince
  • navíjení kabelů do „husích“ krků
  • navíjení kabelů na cívky
  • práce ve stoje

Požadujeme

  • Manuálně šikovné pracovníky / pracovnice
  • Dobrý zdravotní stav, schopnost stát 8h na nohou
  • Loajalitu, zájem a ochotu pracovat a 100% docházku

Nabízíme

  • zajímavé finanční podmínky
  • pracovní doba 8h PO-PÁ, 1 směnný provoz
  • 4 týdny dovolené
  • po zkušební době benefit stravenky podle výkonu (není nároková složka mzdy)
  • dlouhodobé pracovní uplatnění
  • pracoviště: Kladensko (dojezd autobusy z Kladna možný)

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám Váš životopis na praha@jobleader.cz i s telefonním kontaktem, abychom se Vám mohli ozvat.

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Petrová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 130682

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé