Montážní technik - elektrikář

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

ČESKÁ SPOLEČNOST, PŮSOBÍCÍ V OBLASTI VRATOVÉ A NAKLÁDACÍ TECHNIKY, HLEDÁ DO SVÉHO TÝMU MONTÁŽNÍHO TECHNIKA.
Náplň práce
  • montáže, opravy a servis vratové techniky (brány, vrata), protipovodňových a protipožárních systémů
  • zprovozňování instalovaného zařízení
  • školení obsluhy zařízení, komunikace se zákazaníky
  • manipulace se zbožím, přeprava na místo montáže/servisu
  • tvorba reportů, servisních záznamů, atp.
  • jednosměnný provoz (ranní)
Požadujeme
  • SOU/SŠ
  • praxe na obdobné pozici (stavebnictví, strojírenství, elektro)
  • vyhláška 50/78 Sb. min. §5
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • ochota cestovat (služební vůz)
  • manuální zručnost, aktivní přístup
  • trestní bezúhonnost
Nabízíme
  • stabilní zaměstnání v prosperující české společnosti
  • HPP na dobu neurčitou
  • odpovídající finanční ohodnocení, možnost růstu
  • přátelský kolektiv
  • vzdělávací kurzy a školení
  • dotované stravování
  • firemní akce
  • a další zaměstnanecké benefity

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy prostřednictvím odpovědního formuláře níže. Více z naší nabídky volných pracovních míst naleznete na http://www.arietepersonal.cz

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Julie Benátská
Cukrovarská 883/3
19600 Praha - Čakovice

Kód: Jacina

Místo práce: Mnichovo Hradiště

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé