Montér / Operátor automotive - až 25.000 čistého

Pro našeho významného zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme šikovné / manuálně zručné Montéry.

Náplň práce

  • montáže interiéru vozidel, realizace zakázek na míru
  • práce se stolovou pilou, flexou, vrtačkou aj.

Nabízíme

  • velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe ( 18. - 25.000 čistého)
  • práci na 1 směnu Po-Pá, možnost přesčasů (přivýdělku)
  • práci na HPP u stabilní společnosti
  • dotované stravování – výběr z menu 1 jídlo / 40 Kč
  • místo výkonu práce: Praha východ – dobrá dostupnost z Prahy, auto výhodou

Požadujeme

  • praxi na obdobné pozici jako montér, truhlář, aj. výhodou
  • znalost materiálů – dřevo, kov, aj.
  • znalost postupů pro montáže v auto průmyslu - výhodou
  • spolehlivost
  • zdravotní způsobilost

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 725984000 nebo emailu. praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Ondřej Hromjak
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 142458

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé