Mzdová /ý účetní

Požadujeme:

  • úplné středoškolské vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky
  • výborná orientace v oblasti pracovně-právních vztahů, sociálního a zdravotního pojištění, problematiky daní
  • znalost práce na PC – SAP R/3 velkou výhodou
  • dynamiku, flexibilitu a pohotovost
  • odpovědnost a systematičnost
  • pozitivní vztah k lidem, komunikativnost
  • znalost němčiny velkou výhodou; příp. angličtiny

Náplň práce:

  • zadávání personálních dat do informačního systému
  • vedení komplexní mzdové agendy zhruba 500-700 zaměstnanců v SAP
  • spolupráce s příslušnými úřady
  • příprava podkladů dle požadavků vedení společnosti

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v  úspěšné mezinárodní firmě
  • hlavní pracovní poměr doba neurčitá
  • seznámení se s náplní práce v rámci zapracování
  • příjemné pracovní prostředí
  • velmi dobré platové podmínky
  • místo výkonu práce Praha

Firma: E.H.R spol. s r.o.

Kontakt: Hana REIGL
Chrudimská 1575/6
130 00 Praha 3

Telefon: 222254501

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé