MZDOVÁ ÚČETNÍ - PERSONALISTA

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Spočítat mzdy, připravit pracovní smlouvy, obhájit si svoji práci před kontrolou ze státní správy už pár let zvládáš? Pošli nám svůj životopis, čekáme na Tebe!

Nadnárodní společnost s více než 100 letou historií hledá vhodného kandidáta na pozici

MZDOVÁ ÚČETNÍ (25 - 30.000,-Kč)

Náplň práce

  • Vedení kompletní mzdové agendy
  • Příprava nástupních dokumentů, pracovních smluv, zápočtových listů
  • Zpracování neschopenek, evidenčních listů, roční zúčtování daně
  • Komunikace se státní správou
  • Reporty vedoucímu útvaru

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnost s dlouholetou tradicí na trhu
  • Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce
  • Stravenky
  • Vstupenky na kulturní akce ( Divadlo, Kino, sport)
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění

Místo výkonu práce turnovsko

Požadujeme

  • Praxi s vedením mezd a pracovně právní dokumentace
  • Zkušenosti s komplexní agendou týkající se mezd
  • SŠ vzdělání
  • Znalost MS OFFICE
  • Pečlivost, přesnost, důslednost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Božena Švamberková

Telefon: +420 775787342

Kód: 12734

Místo práce: Liberecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé