NADŠENEC DO AUT – VÝVOJ ELEKTRONIKY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Dokončuješ právě vysokou školu nejlépe v oboru elektro? Chceš si vyvíjet novinky do automobilů a následně je i vyzkoušet? Chceš pracovat pro firmu, která Ti dá šanci se prosadit? Pak jsi pro nás tím pravým!

Už pár let vyvíjíme elektroniku do aut kousek od Prahy, a jestli chceš tvořit budoucnost aut, tak bys mohl u nás dostat šanci. Jedná se o pozici:

NADŠENEC DO AUT – VÝVOJ ELEKTRONIKY 25-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • budeš vyvíjet úplně nové řídící jednotky
  • denně spolupracovat s našimi profíky ve firmě
  • mluvit anglicky nebo německy s našimi dodavateli
  • svoje novinky budeš testovat
  • když budeš skvělý, nastavíš trendy v automobilovém průmyslu
  • budeš se podílet na stavbě prototypů

Nabízíme

  • práci, kde zhmotníš svoje nápady
  • kariérní růst
  • špičkovou techniku
  • 5 týdnů na relax
  • místo výkonu práce: Kousek od Prahy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nejlépe v oblasti elektroniky
  • Angličtinu nebo Němčinu (kdo neumí, doučíme)
  • Zájem o vývoj systémů
  • Samostatnost a kreativitu
  • Ochotu sednout do letadla a vycestovat po Evropě

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Filip Rampák
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 775787064

Kód: 10572

Místo práce: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé