Navíječ statorových svazků

Zabýváme se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů (asynchronních, synchronních a synchronních s PM), elektrických pohonů a zkušebních pracovišť s dynamometry.


VUES Brno je firmou zaměřenou zejména na kusovou a malosériovou výrobu speciálních střídavých elektrických strojů a pohonů. Má dlouholeté vývojové zkušeností v oboru elektrických strojů.Provoz společnosti je umístěn do tří částí. Hlavní část je blízko středu Brna. Strojní výroba byla převedena do nové výrobní haly vzdálené od původního závodu jen 2 km. Třetí část firmy zaměřená na výrobu lineárních motorů je umístěna ve výrobním závodě ve Slavkově u Brna. V současnosti máme cca 500 zaměstnanců, z toho asi 280 pracovníků ve výrobě a cca 200 technických pracovníků.

Ale dost teorie!„Chceš práci bez zázemí, podpory a péče o zaměstnance? Běž ji hledat jinam.“„My Ti nabídneme tradici, úspěch a rozvoj. Přijď za námi do VUES!“

Ve výrobě na Tebe čeká pracovní místo na pozici Elektromechanik – navíječ statorových svazkůVe dvousměnném provozu budeš mít radost z navíjení statorových a rotorových svazků a Tvoje práce na našem pracovišti na ulici Mostecká Tě bude bavit.Bude fajn, pokud Ti doma leží výuční list v oboru Elektromechanik pro stroje a zařízení. Ale mnohem podstatnější pro nás je, jestli jsi manuálně zručný, jedná se o jemnou precizní práci. Praxi od Tebe nevyžadujeme, rádi tě to naučíme. Budeš potřebovat především, abys uměl číst technické výkresy a měl hbité prsty.Nabízíme Ti jisté pracovní místo ve firmě s dlouholetou tradicí a Tvůj plat tomu bude plně odpovídat. Určitě Tě potěší i čtvrtletní odměny dle hospodářských výsledků společnosti. Budeme na Tebe myslet i na Vánoce a v případě životních a pracovních jubileí.A i když se Ti ani nebude chtít opustit parťáky ve výrobě, protože u nás je fajn atmosféra, dáme Ti 5 týdnů volna!K tomu se u nás navíc dobře najíš a nebude Tě to skoro nic stát, přispějeme Ti na čistění pracovních oděvů a můžeme se dokonce podílet na Tvém životním pojištění nebo řešení nutnosti bezúročné půjčky.Abychom nezapomněli – protože pro nás budeš na prvním místě, budeme Tě dále vzdělávat a máme na to propracovaný systém.Co za to od Tebe budeme chtít? Abys neměl obě ruce levé, byl fit a v kondici, byl trestně bezúhonný a nebude Ti sem tam vadit práce přesčas.Tohle všechno si přece nemůžeš nechat ujít. Nečekej a pošli svůj životopis a my už se s Tebou spojíme. Těšíme se na Tebe!

~~Veronika Veithpersonalista______________________VUES Brno s.r.o.Mostecká 992/26, 614 00 BrnoTel.:      545 551 126E-mail:  veith@vues.czweb:     www.vues.cz

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.