NĚMČINÁŘ V ADMINISTRATIVĚ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste člověk, který nemá problém s plněním úkolů a dokážete je řešit i v německém jazyce? Hledáte uplatnění v administrativě v prostředí mezinárodní společnosti?

Máme práci přímo pro Vás!

Náš zahraniční klient dlouhodobě působící v průmyslovém odvětví hledá kandidáty do svých řad na pozici

Náplň práce

  • Zodpovědnost za správnost svěřených úkolů
  • Elektronická a telefonická komunikace s dodavateli
  • Práce s daty a jejich zpracování do interního systému
  • Podílení se na zkvalitňování zákaznického servisu
  • Spolupráce s jinými odděleními

Nabízíme

  • Využití cizího jazyka na denní bázi
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost postupu v rámci oddělení
  • Stravenky a příspěvek na kafeterii
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Získání praxe v programu SAP
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Požadujeme

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s administrativní prací výhodou
  • Schopnost plynulé konverzace v němčině
  • Znalost programu SAP výhodou
  • Uživatelská znalost MS OFFICE
  • Logické uvažování
  • Zvládání více úkolů najednou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Alena Bordovská
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 777549877

Kód: 9891

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé