.NET Developer

Společnost PRO-ZETA a.s. je poskytovatelem cloud služeb a IPTV. Projektuje, dodává, integruje a servisuje systémy založené na produktech klíčových světových výrobců s použitím vlastního softwarového vývoje. Zároveň vyvíjí a provozuje platformu QuickMediaTM pro kódování, správu a distribuci audiovizuálního obsahu po Internetu na počítače, set-top boxy, tablety a mobilní telefony.

V tuto chvíli hledáme kolegy na pozici .NET Developer, Vaším úkolem bude:

  • analýza požadavků
  • analýza a návrh software
  • modelování dat a programování databází
  • příprava jednotkových testů a spolupráce na přípravě integračních testů
  • analýza vad a oprava chyb
  • psaní technické dokumentace a příprava podkladů
  • budete součástí týmu vedeného podle scrum metodiky (denní scrum, sprinty, retrospektivy)
  • dle zkušeností možnost spolupráce na návrhu architektury a platformy

Requirements

  • minimálně 2 a více let praxe na pozici programátora (pozice senior 5+ více let)
  • prokazatelné zkušenosti s programováním v C# 5 (6), .NET FX 4.5
  • znalost relačních databází (nejlépe MS SQL)
  • znalosti návrhových vzorů, WCF, WPF
  • samostatnost, rozhodnost, týmová spolupráce
  • znalost angličtiny - slovem i písmem

a výhodou je

  • znalost ASP.NET MVC5, ASP.NET Web API 2
  • znalost HTML, CSS (včetně HTML5 a CSS3).
  • Typescript, JavaScript (jQuery, Knockout, Durandal)
  • přesah do vývoje mobilních aplikací (Android - Java, iOS)
  • znalost nových technologií, např. NoSQL, AngularJS, NodeJS

Benefits

  • finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
  • práci v příjemném kolektivu
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní akce, možnost částečné práce z domova, Sick days

Místo práce: Praha 10

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé