.NET SOFTWARE ENGINEER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jsi zběhlý v .NET technologiích a programování je tvůj denní chleba? Umíš anglicky a chceš jazyk aktivně používat? Láká tě práce na inovativním projektu?

Pošli nám své CV! Hledáme nadšence na pozici

Náplň práce

  • Vývoj vícevrstvých webových aplikací
  • Spolupráce s QA – vývoj a implementace testovacích postupů
  • Integrace webových systémů partner a sponzorů
  • Podíl na rozvoji vnitřního Knowledge Management Systems

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené (zvyšování v závislosti na počtu let ve firmě)
  • Smlouva na dobu neurčitou, flexibilní pracovní doba
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní pojištění, plně hrazené životní pojištění po zkušební době
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Možnost služebních cest do zámoří
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • Min. 3 roky praxe v jazyce C# či VB.net
  • Dobrá znalost SQL a Stored Procedures
  • Znalost Javascript a/nebo framworků jako jQuery, Angular atd.
  • Výhodou znalost vývojového prostředí Visual Studio 2013 či TFS

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Pravdová

Telefon: +420 775877788

Kód: 12337

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé