Noční vykládka kamionů - Říčany u Prahy - 90,-čist./hod.s ubyt.

Chcete být součástí dynamicky se rozvíjející společnosti na českém i zahraničním trhu? Líbí se vám v rychle se měnícím prostředí, kde každý den přináší nové výzvy? Rádi byste se podívali pracovně do zahraničí? Ve společnosti Wellpack jsme hrdí na to, že můžeme pracovat po boku největších nadnárodních společností v oblasti logistiky a nabízet nejen jim rozmanité portfolio služeb od skladování, outsourcingu, logistiky, mytí obalů až po distribuci zboží. Věříme, že náš růst je dílem naší otevřené, přátelské atmosféry, kde lidé mohou být sami sebou a úspěch je po zásluze odměněn.

Náplň práce:

- vykládka, nakládka a třídění zásilek/balíků - 10ti hodinové směny- pracovní doba 18:00 - 04:00 hod. - nástup obratem

Co od Vás očekáváme- dochvilnost- spolehlivost- trestní bezúhonnost- chuť pracovat v nočních hodinách

Co Vám nabízíme- 90,-čist./hod.- výplata 1x měsíčně- možnost týdenních záloh- denně-ubytování zajištěno- svoz do práce a ze směny- pracoviště Říčany u Prahy

Firma: WELL PACK s.r.o.

Kontakt: Jana Hrazdilová
Za Sedmidomky 15
10100 Praha 10

Telefon: +420727968424

Místo práce: Říčany u Prahy

Typ úvazku: vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 90 - 90 Kč/hodinu

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé