Obchodně technický zástupce - severní Čechy

Pro významnou strojírenskou společnost hledáme kandidáta na pozici Obchodně technický zástupce.

Náplň práce

  • hledání nových obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky
  • účast v programech technického školení, seminářů, veletrhů
  • spolupráce v rámci obchodního týmu, reporting

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • dobrá orientace v oblasti automatizace, senzoriky, elektrických pohonů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • aktivní osobnost s širokým technickým rozhledem
  • pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • řidičský průkaz B
  • zkušenost s obchodem výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

  • práci v týmu schopných a slušných lidí
  • vícesložkové motivační ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon

Lokalita

  • severní Morava

Nástup

  • dle dohody

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Tereza Váňová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 143026

Místo práce: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé