Obchodní manažer/ka FRÝDEK-MÍSTEK

iCredit s.r.o. je součástí Management Financial Group - vedoucího poskytovatele mikroúvěrů ve Střední a Východní Evropě. Skupin zaměstnává přes 7 000 zaměstnanců na více než 300 pobočkách v České republice, Polsku, Rumunsku, Ukrajině, Makedonii a Bulharsku. Dohromady tato skupina obslouží přes 600 000 zákazníků denně.

Naše aktivita v Česku se rozvíjí a momentálně pro naši kancelář ve Frýdku-Místku hledáme Obchodní manažery.

Co Vám nabízíme:

  • HPP, motivující základní plat a doplňující bonusy za vysoké výsledky
  • Úvodní zaškolení a možnost doplňujícího školení
  • Možnost kariérního růstu v mezinárodní společnosti
  • Dynamické a pozitivní pracovní prostředí

Jestliže máte o tuto pozici zájem, spojte se s námi. Chtěli bychom si s Vámi domluvit schůzku a na všechny otázky Vám odpovědět osobně.

Náplň práce:

  • Výběr, zaškolení, rozvoj a vedení týmu obchodních zástupců
  • Vznik dlouhodobých vztahů se zákazníky společnosti
  • Motivace obchodních zástupců osobním příkladem organizace práce
  • Kontrola dodržování pravidel společnosti

Požadavky na kandidáta:

  • Motivace k rozvoji kariéry jako vedoucí týmu
  • Pozitivní přístup a schopnost rychlých reakcí v obtížných situacích
  • Znalost práce s programy Microsoft Office (word, excel atd.)
  • Řidičský průkaz
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou, ne však podmínkou

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Spojíme se s Vámi jen v případě, že jste byli vybráni.

Firma: iCredit s.r.o.

Kontakt: Michaela Štěpaniková
Přemyslovců 85/33
70900 Ostrava

Telefon: 810800010
797977474

Kód: TMFM

Místo práce: Frýdek-Místek

Plat: 17000 - 35000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé