OBCHODNÍ MANAŽER/KA OBLAST PŘEROV

Salfin Investment, s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici OBCHODNÍ MANAŽER/KA OBLAST Přerov

PRACOVNÍ NÁPLŇ:Realizujete se v klíčové manažerské pozici ve svěřené oblastiPodílíte se na tvorbě obchodní a personální strategie v daném regionu, včetně odpovědnosti za její plněníZískáte statut certifikovaného odborníka v oblasti pojištění a financíŘídíte , rozvíjíte a motivujete obchodní tým k dosažení nejlepšího výkonuVedete obchodní jednání s VIP klienty a vytváříte dlouhodobé obchodní vztahy

POŽADUJEME:Min. SŠ vzdělání s maturitouObchodní praxiZkušenosti s vedením obchodního týmu výhodouDobré komunikační dovednosti, profesionální vystupováníČasovou flexibilitu, aktivní přístupŘidičský průkaz sk. B, vlastní automobil

NABÍZÍMEPerspektivní pozici v nadnárodní společnostiVícesložkové odměňování (fix, provize, odměny, bonusy)Profesionální manažerský a obchodní systém vzděláváníVýborné podmínky pro nově nastupující obchodníkyPracovní zázemí: PřerovOsobní přístup a seberealizaciNadstandardní odměnu odpovídající výsledkům obchodní skupinyŠiroké portfolio kvalitních produktů nejvýznamnějších pojišťoven ČRDoplňující informaceNástup dle dohodyMísto výkonu práce : Přerov a okolí Kontakt:Salfin Investment, s.r.o.Regionální ředitel Eduard RobaTelefon: 604 242 182Email: roba@salvefinance.cz

Firma: Salve Finance,a.s.

Kontakt: Salfin Investment, s.r.o.
nábř. Protifašist. bojovníků 12
750 02 Přerov

Telefon: 604 242182

Místo práce: Přerov a okolí

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé