Obchodní poradce ve stavebnictví

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v personální oblasti a to co nejširšímu spektru firem i uchazečů o zaměstnání. Pružně reagujeme na potřeby našich klientů a na vývoj a požadavky trhu. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy a temporary help. Vzhledem k patnáctiletým odborným zkušenostem v těchto oblastech Vám můžeme nabídnout kompletní profesionální servis v krátkých termínech a v nejvyšší kvalitě. Spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými poradci, kteří mají zkušenosti s řízením lidských zdrojů a jsou schopni profesionálně zvládnout nároky a projekty našich klientů. Personální poradenství a zprostředkování práce vykonáváme na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky.Pro uchazeče o zaměstnání jsou naše služby bezplatné. Naší zásadou jsou obecně platné zásady slušnosti a zákony obchodní politiky: diskrétnost, profesionalita, informovanost, spolehlivost a etika.


Pro našeho klienta - významnou obchodní společnost z oblasti stavebních materiálů - hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ PORADCE VE STAVEBNICTVÍ. Náplň práce obchodního poradce je velmi rozmanitá a zajímavá. Vybraný kandidát bude komunikovat se stávající klientelou a udržovat s nimi dobré vztahy, bude mít na starost prezentaci a nabídku nových produktů, vyjednávání podmínek a uzavírání smluv. Obchodní poradce bude mít na starost i fakturace, objednávky a inventarizace, bude se podílet na cenotvorbě a zajišťovat příjemky zboží do systému. 

Ideální kandidát by měl mít:

- min. SŠ vzdělání (stavební zaměření - výhodou)- uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)- alespoň krátká pracovní zkušenost ze stavebnictví- reprezentativní vystupování a projev- cílevědomost, tah na branku, talent s duší obchodníka- ŘP sk. B, aktivní řidič

Co za to dostanete:

- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti- práci v mladém kolektivu a příjemném pracovním prostředí- stravenky- vzdělávání- automobil + mobilní telefon i k soukromým účelům aj.- atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů- nástup možný ihned

Pracoviště: Okraj Prahy 4

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

logo

Firma: JOBSTART s.r.o.

Kontakt: Adéla Červená
Vodičkova 736/17
11000 Praha 1

Telefon: 727875744

Kód: 4182

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.