Obchodní reprezentant LEDPROFES a.s.

Obchodní reprezentant

Společnost Ledprofes a.s. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici obchodní reprezentant. Jsme výhradním distributorem Francouzské společnosti Digilamp France pro Českou Republiku a Slovensko.Vaším úkolem bude přímý kontakt s koncovým zákazníkem.

Náplň práce:

osobní schůzky u  zákazníků, analýza potřeb zákazníků a jejich aktivní řešení, příprava nabídek ve spolupráci s presales specialisty, vytváření obchodních a smluvních vztahů se zákazníky, správa databáze zákazníků

Naše požadavky:

SŠ nebo vyučení s maturitou, výhodou, obchodní nebo marketingové zkušenosti, výhodou zkušenosti v oblasti osvětlení, velmi dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, orientace na výsledek, schopnost týmové práce

Nabízíme Vám:

práci v kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy, možnost dalšího profesního růstu a uplatnění vlastní invence v oboru, zajímavé finanční ohodnocení odvíjející se od výsledků práce

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na uvedené kontakty.

Informace o pozici

Společnost

Ledprofes a.s.

Bořivojova 35 Praha

info@ledprofes.cz

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Benefity: Osobní automobil i k soukromím účelům, bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, školení, vlastní organizace náplně práce

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: živnostenský list/IČO

Firma: LEDPROFES a.s.

Kontakt: Patrik Máca
130 00 Praha 3

Telefon: 732276020

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 25000 - 50000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé