Obchodní zástupce

Firma Precision Machine Components s.r.o. s desetiletou tradici, zabyvajici se dodavkami nahradnich dilu ve strojirenstvi a opravami vreteniku obrabecich stroju, hleda strojare na pozici obchodniho zastupce s pusobnosti po cele CR. Hlavni komoditou je kompletni sortiment lozisek prednich evropskych vyrobcu, dale pak prodej sluzeb - specializovane opravy vyrobnich zarizeni a stroju provadene dodavateli z Nemecka. Mezi zakazniky patri m.j. Siemens, Bosch nebo Skoda Auto.

Proc hledame nove kolegy?

Narusty obratu firmy vyzaduji, s ohledem na zachovani urovne sluzeb, jeji personalni posileni. Hlavni naplni prace bude pece o stavajici odberatele a take ziskavani novych zakazniku. Pracovnik bude samostatne zpracovat kompletni obchodni pripad pocinaje poptavkou zakaznika a konce fakturaci. Administrativu lze zpracovavat z domova pomoci vzdaleneho pripojeni. Po zaskoleni bude naplni prace zejmena navstevovani zakazniku a reseni technickych problemu spolecne s pracovniky servisni firmy primo v terenu.

Co od Vas ocekavame?

Uchazec by mel mit vztah ke strojarine. Dostatecnou kvalifikaci je rovnez praxe pri obsluze obrabecich stroju pripadne v servisni firme nebo udrzbe v oboru strojirenstvi.  Vyse uvedene ale neni podminkou - rozhodujici je pracovitost, chut ucit se nove veci, komunikativnost a casova flexibilita. Podminkou je ridicsky prukaz sk. B. Vhodne zejmena pro mimoprazske uchazece.

Co nabizime?

Samostatnost a organizaci prace podle vlastniho uvazeni. Nastupni plat 25.000,- Kc, po zaskoleni k dispozici firemni automobil.  Soucasti vybavy pro praci je notebook a mobilni telefon. Pohybliva slozka mzdy podle dosazenych vysledku ve vysi 8.000 - 20.000,- Kc.      

Firma: Precision Machine Components s.r.o.

Kontakt: Petr WEISSER
Řepčická 1313/23
102 00 Praha 10

Telefon: 603844674

Místo práce: Praha 15

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 25000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.