Obchodní zástupce izolace HPP

Hledáme vhodného kandidáta pro pracovní uplatnění na pozici Obchodního zástupce pro oblast zateplování obytných budov v oblasti působení: Karlovarska, Severních Čech a severu Západu Čech.

Náplň

  • zpracování poptávek + proaktivní vyhledávání vhodných obchodních příležitostí,
  • komunikace s koncovými zákazníky od A do Z,
  • návrhy řešení a tvorba cenových nabídek,
  • monitoring trhu v regionu, reporting,
  • reprezentace firmy a dodržování firemních stanov a zvyklostí.

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání,
  • Podmínkou: osobnost samostatná, zodpovědná, spolehlivá, aktivní, průbojná, odolná vůči stresu, komunikativní a tvořivá!!
  • znalost jednoho světového jazyka – výhodou, nikoliv podmínkou,
  • prokazatelné obchodní dovednosti,
  • orientaci v izolačních materiálech - výhodou,
  • ŘP sk. B,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat a pracovat v terénu,
  • nástup možný ihned.

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání,
  • zajímavé platové podmínky odvislé od výkonu,– bez horní hranice,
  • HPP,

– motivující bonusy mzdy,

  • osobní automobil, telefon, notebook,
  • nadstandardní školící systém a osobnostní rozvoj.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 decin@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Michaela Beránková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 55125

Místo práce: Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé