Obchodní zástupce – ochranné pracovní pomůcky/hygienické a kancelářské potřeby

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti prodeje ochranných pomůcek, pracovních oděvů, hygienických a kancelářských potřeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce.

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových zákazníků v oblasti ochranných pracovních pomůcek a hygieny
  • Představení produktů společnosti
  • Vytváření a budování dlouhodobých obchodních vztahů ve svěřeném regionu
  • Zodpovědnost za svěřený region

Požadujeme:

  • zkušenosti v daném oboru
  • Obchodní, prodejní a vyjednávací schopnosti
  • Příjemný vzhled a vystupování
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost
  • Odpovědný a iniciativní přístup
  • Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci v dosahu bydliště
  • Možnost práce i na IČO
  • Kvalitní produktové i obchodní zaškolení
  • Vedení a pracovní podporu
  • Zázemí stabilní firmy
  • Vlastní organizaci času
  • Výdělek přímo závislý na pracovním nasazení

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na emailovou adresupredvyber@predvyber.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.Výhodou spolupráce s námi je rychlost ! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kontakt: Personální konzultant
120 00 Praha 2

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé