Nabídky práce do e-mailu

Obchodní zástupce - Služby ve zdravotnictví

Pro našeho významného klienta, provozovatele několika klinik po celé ČR i v zahraničí, hledáme vhodné kandidáty na pozici :Obchodní zástupce. Předmětem prodeje jsou služby konkrétního zdravotnického zařízení. Akvizice nových klientů by měla probíhat výhradně v regionu Praha a okolí.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s prodejem služeb ve zdravotnictví nutnou podmínkou
  • Kontakty v oblasti fyzioterapie, ortopedie podmínkou
  • Hledáme zkušeného obchodního zástupce, který může prezentovat své dosavadní obchodní výsledky
  • AJ pouze výhodou
  • Řidičský průkaz sk.B + vlastní automobil

Náplň práce

  • Péče o stávající klienty společnosti
  • Akvizice nových klientů (zejm. z řad firem)
  • Aktivní nabízení služeb daného zdravotnického zařízení s cílem zaujmout a prodat jednu ze služeb (např. relaxační balíčky pro zaměstnance)
  • Plnění obchodní cílů
  • Spolupráce s ostatními obchodními zástupci napříč celou ČR

Společnost nabízí

  • Plat odpovídající obchodní praxi a dosavadním výsledkům uchazeče
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí silné a stabilní společnosti se sídlem v centru Prahy
  • Nástup možný IHNED

CustomerCategory

Obchod-prodej-marketing

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Vojtěch Šmíd
Dělnická 213
17000 Praha
E-mail: smid@profeskontakt.cz