OBCHODNÍK V DOPRAVĚ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte praxi v dopravě? Jste sebevědomá osoba s dobrými komunikačními a vyjednávacími schopnostmi? Domluvíte se německy? Pak hledáme právě Vás!

Významná česká společnost působící v oblasti dopravy rozšiřuje své působení na jižní Moravu a hledá posilu na pozici:

Obchodník v dopravě (22-35.000,-Kč)

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • vedení obchodních jednání (v češtině a němčině)
  • zpracovávání obchodních nabídek
  • účast na tendrových soutěžích
  • průzkum trhu, monitorování konkurence
  • pravidelný reporting

Nabízíme

  • zázemí stále se rozvíjející společnosti
  • stabilní a motivující finanční ohodnocení
  • individuální vzdělávání
  • automobil, mobilní telefon, notebook
  • flexibilní pracovní doba
  • roční bonusy
  • zázemí kanceláře v Brně

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • velmi dobrou znalost německého jazyka
  • prokazatelnou praxi v oblasti dopravy
  • seriózní vystupování, komunikativnost, zdravé sebevědomí
  • flexibilní osobnost s chutí cestovat

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Ormaniecová

Telefon: +420 775787073

Kód: 11130

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé