OBCHODNÍK JUNIOR – EXPORT

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Chcete v rámci své práce cestovat a poznávat svět? Hledáte práci, která Vám pomůže nastartovat kariéru a ve které se můžete neustále rozvíjet? Hledáte zázemí stabilní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Tvorba cenových nabídek
  • Sledování aktuálních trendů na trhu a monitorování konkurence
  • Neustálé provádění průzkumu obchodních příležitostí
  • Vedení obchodních jednání
  • Pravidelné služební cesty do zahraničí
  • Zodpovědnost za svěřené obchodní teritorium (skupinu zemí)
  • Účast na výběrových řízeních v zahraničí

Nabízíme

  • Zázemí perspektivní společnosti s moderním vybavením
  • Možnost osobního růstu a odborného vzdělávání
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní systém stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Blanensko

Požadujeme

  • VŠ, nejlépe technického směru
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • Znalost práce na PC
  • Ochota cestovat
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Výborné komunikační schopnosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Ormaniecová

Telefon: +420 775787073

Kód: 11244

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé