Obchodník s nemovitostmi - ZNOJMO

Realitám se daří. Stále víc a víc lidí řeší své bydlení.Díky kvalitním službám a profesionálnímu přístupu přibývá našich spokojených zákazníků.Rosteme, a proto hledáme do týmu ve Znojmě zkušené i nové obchodníky.

Jaký bude Tvůj pracovní den ve STINGu?

Na pobočce zpracuješ došlé nabídky a poptávky ke koupi, prodeji a pronájmu nemovitostí. Při tom se budeš v terénu setkávat s klienty a vyhledávat nové obchodní příležitosti k náběru nemovitostí. Zájemcům umožníš prohlídky nemovitostí. Pro klienta a zájemce pak připravíš všechny podklady, provedeš je podpisem smluv a dalšími kroky.

Co tě u nás čeká?

Při práci Ti bude pomáhat manažer, ale svůj čas, výkon a výdělek si budeš řídit zcela sám. Naučíme Tě, jak zobchodovat i nestandardní obchodní případy, např. nemovitosti zatížené exekucemi, v insolvenci a dražby. Umožníme Ti rozhodovat se jako podnikatel, provádět na nemovitostech rekonstrukce a hlavně přidávat hodnotu klientovi.

Za kvalitní práci ve STINGu bude odměnou spokojenost klienta a nadstandardní odměna.

* Parta zkušených kolegů, kteří vždy poradí a pomůžou, když potřebuješ.* Otevřená atmosféra v rámci celé skupiny a společné akce.* Provize až 50% z dosaženého obratu, odměny za aktivitu, soutěže.* Podpora do začátku pro nové obchodníky až 60 tis.* Provize za doporučení nového obchodníka (pasivní příjem).* Postup v kariéře, odbornosti a provizích podle dosažených výsledků.* Tématické školení v odborných a obchodních dovednostech.* Podpora odborníků v oblasti práva, daní, realit a stavebnictví.* Vlastní místo na pobočce, databáze klientů a systém pro správu zakázek.* Telefonní tarif a operativní leasing VW ( od 4.5 tis. měsíčně) v rámci firemního programu.

Máš chuť zkusit něco nového a prosadit se právě v realitách? Znáš svou hodnotu a hodnotu své práce? Jdeš za svým cílem, rád překonáš překážky a nebojíš se odmítnutí? Pracuješ s radostí a přistupuješ k lidem s respektem a úctou?

Výborně !  I z Tebe umíme udělat profesionála v realitním oboru ! Zkopíruj do prohlížeče níže uvedený link a zašli nám svůj strukturovaný životopis s fotografií :)

https://candidates.lusk.io/p/9dadc72c/

Místo práce: Znojmo

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl

Plat: 30000 - 50000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.