Obchodník v oblasti IT produktů

Chcete pracovat s lidmi? Zajímá Vás svět obchodu? Potom hledáme právě Vás! Pro našeho významného zákazníka hledáme šikovného kandidáta na pozici Obchodník v oblasti IT produktů.

Náplň práce

  • Péče o stávající zákazníky
  • Analýza a optimalizace řešení pro klienty
  • Upevňování vztahů s klíčovými obchodními partnery
  • Vyhledávání a rozvíjení nových obchodních příležitostí
  • Oblast IT – VoIP, ústředny, IP dohledové systémy
  • Zodpovědnost za výsledky prodeje

Požadujeme

  • Angažovaného, proaktivního člověka, který se nebojí přijímat výzvy
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobrá znalost MS Office, především Excel

Nabízíme

  • Plný úvazek
  • Prostor pro vlastní nápady a obchodní strategie
  • Motivační platové ohodnocení
  • Zázemí stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
  • Vstřícný a přátelský kolektiv
  • Pružná pracovní doba, home office
  • Příspěvky na relaxaci, vzdělávání, pojištění
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days

Nástup:

  • Dle dohody

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Tereza Váňová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 142966

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé