Obsluha CNC brusky

Popis firmy:

Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.

Víte, jak se vyrábí na setiny? My vyrábíme na mikrony! Měříte mikrony? My jejich desetiny!

Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. A taky spousty skvělých strojů, přístrojů a měřidel. Některé máme dokonce jako jediní v Evropě! Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive,  Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 15 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené – mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho.

Pozice:

Brusič na CNC brusce

Náplň práce:

Broušení převážně tvrdokovových  nástrojů na CNC bruskách (Saacke, Walter, Rollomatic) podle technologické dokumentace (výrobní výkres, technologický postup)

Měření a kontrola délkových, průměrových a úhlových rozměrů pomocí standardních měřidel (pasametr, mikrometr, posuvka)

Měření a kontrola délkových, průměrových a úhlových rozměrů pomocí speciálních měřidel a přístrojů

Vykazování práce do IS pomocí čárových kódů

Čtení a orientace ve výkresové dokumentaci

Základní předepsaná údržba stroje

Pravidelné školení a workshopy

Co nabízíme:

Stabilní a zajímavou práci

Nadstandardní pracovní prostředí

Špičkové technologie

Zajištění stravování

Bonusový motivační program

Skvělý kolektiv a spousty výzev!

Co požadujeme:

Některé technologie máme jako jediní v Evropě, takže nejdůležitějším předpokladem je ochota se učit a zdokonalovat.

Výuční list v oboru brusič nebo obráběč kovů, případně min. 2 roky praxe ve strojírenské firmě na této nebo podobné pozici.

Zkušenosti s broušením na  CNC strojích velkou výhodou

Znalosti CNC programování výhodou

Znalost čtení výkresové dokumentace

Práce na směny

Schopnost týmové spolupráce

Časová flexibilita

Pracoviště:

Brno

Nástup:

15. 11.2016

Platové podmínky:

25 000 - 35 000 Kč

Firma: ASTRA MOTOR spol. s r.o.

Kontakt: Jaroslav KRÁTKÝ
619 00 Brno

Telefon: 545233950

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 25000 - 35000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé