Obsluha v gastro provozu/Barman

Požadujeme:

  • Vyučení a praxe výhodou
  • Základní znalost AJ nebo NJ
  • Příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, flexibilita
  • Ochota pracovat i o víkendech

Pracovní náplň:

  • Obsluha zákazníků
  • Správné účtování cen dle platných ceníků přes registrační pokladnu
  • Odpovědnost za svěřené hodnoty
  • Kontrola stavu zásob
  • Průběžné odnášení nádobí ze stolů, obsluha myčky
  • Zabezpečení a udržování čistoty na středisku

Nabízíme:

  • Zaměstnání v rozvíjející se společnosti, s možností získání praxe v zahraničí
  • Benefitní program
  • Měsíční plat od 12 000,-Kč + 3 000,-Kč osobní ohodnocení + tipy
  • Nástup možný ihned
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Práce v mladém kolektivu

Kontaktní osoba: Ing. Kamil Stojaspal - tel.: 702 208 048

Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Firma: MELIDA, a.s. Skiareál Špindlerův Mlýn

Kontakt: Lenka DOLANSKÁ
Špindlerův Mlýn 281
543 51 Špindlerův Mlýn

Telefon: 727985401

Kód: 54351

Místo práce: Špindlerův Mlýn

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 12000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé