Obsluha NC ohraňovacího lisu

Společnost nabízející služby v oblasti strojírenství hledá zaměstnance na pozici obsluhy CNC ohraňovacího lisu.

Náplň práce

  • stanovení vhodných technických postupů
  • obsluha strojů a základní programování CNC
  • seřizování ohýbacích strojů
  • kontrola nastavení strojů
  • kontrola a finální úprava vyrobených předmětů

Požadujeme

  • vzdělání SOU s výučním listem (mechanik, obráběč kovů, programátor atp.), příp. SŠ strojírenského zaměření
  • praxe s obsluhou NC ohraňovacích lisů (seřízení, drobná základní údržba) výhodou
  • znalost programování výhodou
  • znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost

Nabízíme

  • zajímavou práci na plný úvazek
  • možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
  • nástup ihned
  • dvousměnný provoz
  • mzdové ohodnocení 15-18tis

V případě vašeho zájmu volejte: 725 145 569

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Martina Reindlová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 136273

Místo práce: Liberecký kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé