Obsluha výrobních linek a zařízení

Zavedená plastikářská firma se sídlem v průmyslové zóně ve Zlíně-Příluku hledá pro rozšíření výroby: Obsluhu výrobních linek a zařízení

Požadavky:

samostatnost, flexibilita, spolehlivost a ochota pracovat ve třísměnnén, nebo nepřetržitém provozu .

Náplň práce:

provádění manuálních činností související s obsluhou výrobních linek a zařízení, zejména montáž, vkládání a vyjímání dílů či komponent, vizuální kontrolu, balení, identifikaci a evidenci - 3 směnný, nebo nepřetržitý provoz - dle dohody. Práce je vhodná pro ženy.

Nabízíme:

zázemí stabilní mezinárodní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení - od 16.000,- Kč - 3 směnný, nepřetržitý od 19.000,- Kč bez přesčasů, firemní benefity - stravenky 70 korunové, volnočasové poukázky 0,- 800,- Kč/ měsíc, penzijní připojištění, čtvrtletní prémie 1.000,- - 2.000,- Kč

Firma: Zlín Precision s.r.o.

Kontakt: Mária ČIŽMÁROVÁ
U Tescomy 247
760 01 Zlín

Telefon: 577057048

Místo práce: Zlín

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé