Odborník povrchových úprav

Spol. zabývající se výrobou a montáží ocelových konstrukcí, zejména ocelových mostů a transformátorových kotlů hledá nového kolegu na pozici ODBORNÍK POVRCHOVÝCH ÚPRAV!

Náplň práce

Kontrola a vyhodnocení technologie PKO

Jednání s projektanty ocelových konstrukcí ve věci povrch. úprav

Organizace,kontrola předepsané technologie PKO ve výrobě

Vyřizování reklamací povrchových úprav

Administrativa s tím vším spojená

Požadujeme

VŠ technického směru nebo SŠ technického směru + 2 roky praxe v oboru

Znalost metod a norem v oboru PKO

Zkušenosti ve výrobní společnosti vítány

Zkušenosti v obchodním prostředí vítány

Nabízíme

Odpovídající platové ohodnocení až 35 000,- + bonusy

Stravenky, 25 dní dovolené a další benefity společnosti

Profesní i fin. růst

Zahraniční školení v rámci společnosti

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na adela.turkova@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Adéla Turková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 146633

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé