OKRESNÍ MANAŽER/KA - obor kosmetika Jihočeský kraj

Jsme kosmetická značka s téměř šedesátiletou tradicí a desetiletou úspěšnou působností v České republice.
Naše výrobky naleznete v síti firemních kosmetických center - STUDIÍ VISAGE a ve vybraných kosmetických salonech.

Hledáte příležitost, kde se můžete dále rozvíjet a uplatnit svůj talent? Komunikujete ráda s lidmi, jste ambiciózní a cílevědomá? Máte zkušenosti s efektivním vedením lidí, dokážete motivovat sebe i ostatní? Baví Vás svět kosmetiky a líčení?  Možná hledáme právě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vytvoření okresního zastoupení a vybudování lokálního firemního kosmetického studia
  • Aktivní podpora prodeje značky, organizace propagačních akcí
  • Schopnost vytvořit a rozvíjet dobrý tým:
  • vytváření stabilní základny koncových zákazníků
  • vytvoření týmu kosmetických konzultantek pro kosmetické centrum
  • vytvoření sítě partnerských kosmetických salónů pracujících se značkou JAFRA
  • Zodpovědnost za prodejní výsledky ve svěřeném regionu
  • Vedení obchodního týmu, jeho motivace a školení

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti prodeje a vedení týmu
  • Zkušenost z oblasti kosmetickho průmyslu výhodou
  • Příjemný vzhled a vystupování
  • Schopnost motivovat sebe i ostatní
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu
  • Připravenost pracovat formou živnosti
  • Nástup nejlépe ihned

NABÍZÍME:

  • Perspektivní práci pro zavedenou a neustále expandující značku
  • Výhradní působnost v okrese
  • Nejvyšší ohodnocení v oboru na trhu s přímou vazbou na výsledky práce
  • Možnost profesního růstu a prostor pro realizaci vlastní kariéry
  • Pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete motivační dopis spolu s profesním životopisem na uvedenou e-mailovou adresu job@studio.cz nebo prostřednictví tlačítka ODPOVĚDĚT.

Místo práce: Český Krumlov, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Prachatice, Strakonice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé