OKRESNÍ MANAŽER/KA - obor kosmetika Pardubický kraj

Jsme kosmetická značka s téměř šedesátiletou tradicí a desetiletou úspěšnou působností v České republice.
Naše výrobky naleznete v síti firemních kosmetických center - STUDIÍ VISAGE a ve vybraných kosmetických salonech.

V souvislosti s letošním uvedením klíčové kosmetické linie ADVANCED DYNAMICS na trh a rozšiřováním našich aktivit v České republice hledáme 2 aktivní ženy, případně i muže, na pozice okresních manažerek pro Chrudim, Lanškroun, Ústí nad Orlicí.

POPIS POZICE

  • Statut výhradního obchodního zástupce
  • Vytvoření okresního zastoupení - vybudování lokálního firemního kosmetického centra
  • Akviziční činnost:
  • vytváření stabilní základny koncových zákazníků
  • vytvoření týmu asistentek-poradkyň pro firemní kosmetické centrum
  • vytvoření sítě partnerských kosmetických salónů pracujících se značkou JAFRA
  • Odpovědnost za prodej v daném okrese
  • Trénink, koučování a motivace obchodního týmu
  • Lokalita pracoviště: území celého okresu
  • Pozice je aktuální pro Chrudim, Lanškroun, Ústí nad Orlicí

NABÍZÍME

  • Perspektivní práci pro zavedenou značku
  • Výhradní působnost v okrese
  • Nejvyšší ohodnocení v oboru na trhu s přímou vazbou na výsledky práce
  • Možnost profesního růstu a prostor pro realizaci vlastní kariéry
  • Pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v obchodní činnosti, v kosmetické oblasti výhodou
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Příjemný vzhled
  • Schopnost motivovat tým
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Připravenost pracovat formou živnosti
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu

Nástup nejlépe ihned

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete motivační dopis spolu s profesním životopisem na uvedenou e-mailovou adresu job@studio.cz nebo prostřednictví tlačítka ODPOVĚDĚT.

Místo práce: Chrudim, Lanškroun, Ústí nad Orlicí

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé