Pro Opavu ONLINE hledáme obchodního manažera

Společnost Business Marketing & Consulting s.r.o. vytváří webové stránky, eshopy i aukční systémy. Založili jsme ji s cílem vytvořit kvalitní systémy pro své vlastní podnikání, ale systémy se líbily a již máme nasazených více jak 1000 instalací profesionálních www řešení, eshopů napojených na informační systémy, sociální sítě ...

Uvědomovali jsme si, že vstupujeme do rozděleného trhu, kde bude těžké se prosadit. Museli jsme se odlišit a jedinou cestou jak se prosadit bylo poskytnout nadstandardní kvalitu produktů i služeb. Věřili jsme, že pokud půjdeme cílevědomě za svým cílem a budeme se zákazníky hrát otevřenou hru, podaří se nám vybudovat společnost, jejíž služby budou moci využívat společnosti všech velikostí.

Proto jsme založili skupinu deníků po celé ČR s názvem ZpravodajstviOnline.cz ve skupině MEDIAMC a již je provozujeme 60 deníků v 45 městech ČR.


Umíte komunikovat a rádi jednáte s lidmi? Jste schopni jednat za firmu, solidně vystupovat a pracovat s internetem? 

Provozujeme síť zpravodajských portálů měst, nyní více jak v 60ti a v každém městě hledáme schopného manažera na kontakt s klienty a osobní schůzky (vytváříme mimo jiné i www stránky - www.shopmc.cz a www.publicmc.cz) .

Vaší prací by bylo vždy zkontaktovat firmu, která již na serveru má článek a osobně ji navštívit. Předat materiály, informace a ukázat jim, v čem dalším jsme schopni pomoci. Máme v plánu každé město přiblížit lidem a postupně vytvářet kanceláře. Pracovní doba 6 hodin denně, odměna 10.000,- Kč měsíčně plus provize za zprostředkované obchody. Nabízíme k základu provize 10% a po zaučení až 20% z prodaných www stránek a reklamy, a vzhledem k tomu, že naše společnost vytvořila eshop, který 4x po sobě získala ocenění SHOP ROKU, klienti ihned vidí, co umíme.

Každá firma, která na www.opava-online.cz inzeruje nebo bude inzerovat, komunikuje s naší redakcí, bude ve Vašem portfoliu a budete tak vyhledávat nejen nové, ale starat se již o stávající klienty.

Zaškolíme Vás a vysvětlíme vše podstatné.

Zasílejte životopisy na kariera@businessmc.cz

logo

Firma: Business Marketing & Consulting s.r.o.

Kontakt: Dominika Býmová
Na Poříčí 17 (vedle hotelu Imperial)
110 00 Praha 1

Telefon: 773 584 203

Místo práce: Opava

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventyOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.