Operátor CNC strojů

Pro našeho klienta hledáme motivované kandidáty pro nově otevřenou pozici

Náplň práce

  • obsluha CNC stroje
  • příprava nástrojů
  • obsluha CNC frézi
  • výroba komponentů k obráběcím strojům

Požadavky na uchazeče

  • SOU/SŠ technického (strojního) oboru, možno i absolovent
  • znalosti řídících systémů Heidenhain, nebo Sinumeri
  • znalost čtení strojních výkresů

Nabízíme

  • možnost kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • další odborné vzdělávání v rámci interních firemních program
  • příspěvky na dopravu příp. na ubytování
  • dotované stravování
  • 2 směnný provoz po-pá
  • 25 dní dovolené
  • káva na pracovišti zdarma z automatů

V případě zájmu volejte 725 145 569

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Martina Reindlová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 123928

Místo práce: Liberecký kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé