Operátor klientského servisu - fixní plat - i bez praxe

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme příjemné a komunikativní spolupracovníky, které baví komunikace s lidmi a motivuje je profesní růst a dobré finanční ohodnocení.
Kandidáti absolvují velmi podrobné měsíční zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje – tato pozice je vhodné i pro absolventy bez praxe.

Požadujeme

- Ukončené SŠ/SOU vzdělání - i pro absolventy- Trestní bezúhonnost- Dobré vyjadřovací schopnosti- Slušné vystupování- Uživatelskou znalost PC - excel- Dochvilnost a proklientský přístup- Cizí jazyk výhodou - ne podmínkou!

Náplň práce

- Komunikace se zájemci o služby- Kontakt s klienty převážně po telefonu, emailu a v sídle firmy- Práce v teamu - spolupráce se zkušenými kolegy- Profesní růst - prohlubování znalostí- Administrativní činnost - reporting

Nabízíme

- Zázemí mezinárodní společnosti se sídlem v Praze a Brně- Fixní plat + provize - možnost i nadstandardních výdělků- Práce na HPP- Práci v pracovním týmu s profesionálním vedením- Zaškolení hrazené firmou- Pracovní doba Po-Pá- Zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností významného profesního růstu- Možnost nastartování nové kariéry - získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe- Širokou možnost osobního a profesního rozvoje- Nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátemVaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést o kterou pobočku se ucházíte a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.

Firma: GKFX.com

Kontakt: Lucie NOVOTNÁ
Hvězdova 1716/2B
140 00 Praha 4

Telefon: 773802135

Místo práce: Praha 4

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 15000 - 30000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé