Operátor výroby: nastartujte kariéru u špičkové značky!

Když vydělávat, tak u nejlepších! Automobilka s dlouhodobou tradicí, která je známá po celém světě, má nyní množství nových volných pozic na různých pozicích. Využijte možnost být u zrodu nejnovějších modelů aut, které jsou zárukou kvality. V nové práci je bude mít přímo na dosah. Každý den budete součástí nejmodernějších výrobních procesů. A tím se přece nemůže pochlubit každý!

ATRAKTIVNÍ A STABILNÍ VÝDĚLEK

Proč se tuto práci vyplatí získat? Především si tu budete moci velmi dobře vydělat a vaši mzdu budeme i potom zvyšovat. Zvýšení výdělku na vás bude čekat už po skončení zkušební doby. Celkově tu můžete získat plat až 28 000 Kč!

RŮZNÉ BONUSY A PŘÍPLATKY

Ke mzdě budete moci získat mnoho příplatků, díky kterým si svůj výdělek velmi snadno navýšíte. Máme pro vás například bonus za osobní ohodnocení. Samozřejmostí jsou příplatky za noční, vícesměnný režim, práci přes víkendy anebo přesčasy. A to zdaleka není všechno! Je jen na vás a vaší snaze, kolik si vyděláte.

PŘÍSPĚVKY, DÍKY KTERÝM UŠETŘÍTE.

Skvělé je i to, že jakmile budete mít výborný výdělek, na mnoho věcí vám přispějeme. Díky tomu nebudete muset utrácet navíc a o to víc vám zůstane. Dáme vám příspěvek na ubytování a na stravu. Díky nim se nebudete muset bát o střechu nad hlavou a nikdy nezůstanete hladový. Se vším podstatným vám pomůžeme. Stačí jen přijít!

logo

Firma: EXPRESS PEOPLE a.s.

Kontakt: Infolinka

Telefon: 232 232 555

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Plat: 28000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.