Operátor, obsluha osazovacích linek

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH!!!!!

UBYTOVÁNÍ V KRÁSNÉ LOKALITĚ!!!!!

Požadujeme :​

  • Minimálně vyučen (výhodou praxe v elektronice)
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zrak

Nabíz​íme :

  • Motivační program pro zaměstnance.
  • Čisté, klidné prostředí
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Ubytování na velmi dobré úrovni
  • Zálohy každý týden
  • Kariérní růst
  • Sportovní a společenské akce pro zaměstance

Náplň práce :

  • Obsluha osazovacích SMT linek
  • Vizuální kontrola - výstupní kontrola

HLEDÁTE STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ? TOTO JE SPRÁVNÁ VOLBA!

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Marta Kulštejnová
Kaprova 42/14
Praha 1

Telefon: 602 238 864

Místo práce: Vrchlabí

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 15000 - 18000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé